(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
elanavalenariiia. Siga nosso perfil @elanavalenariiia e fique por dentro de tudo que rol

Siga nosso perfil @elanavalenariiia e fique por dentro de tudo que rola na casa do bbb ao vivo😘 Interessados em entrar no grupo falar no direct . . . . #calorentos #followtrick #followforlike #teamdanrley #teamelana #bbb19 #bbb #timeelana #timedanrley #redebbb #gshow #followforfollowback #followtrick #follow4followback #followers #followforlike #followalways #follome

Share 1 0
isaiahkohn. L🅾️NELY
————————————-
————————————-
————————————-
————————————-
—————

L🅾️NELY ————————————- ————————————- ————————————- ————————————- ————————————- #likeforlikes #followforfollowback #gaintrick #followbackinstantly #curlyhair #likeforlikeback #like4likes #gaintrain #gainpost #followtrain #follow4followback #followers #followme #likesforlikesback

Share 8 0
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Berbagai kasus selebriti yang terbungkus teka teki. Berbagai drama selebriti yang mengundang tanya akan di Xpose ke permukaan supaya terjawab semua rasa penasaran. Saksikan program infotainment terbaru GTV, “Xpose” Setiap Kamis & Jumat Pukul 10.00 WIB hanya di GTV. #2019PilihGTV #Infotainment #Gossip #Gosip #Nyinyir #Julid #Viral #Kontroversi #Like #Love #TVShow #likesforlikesback #likeforlikes #likeforfollow #like4likes #likeforlikeback #like4follow #followforfollowback #follow4followback #follow #followbackinstantly

Share 3 0
team_george25. 's post 🤘
George Leyva callendose con música de la rosa de Guadalupe

's post 🤘 George Leyva callendose con música de la rosa de Guadalupe JAJAJAJAJAJAJAJ 😂😂😂😂 ••• √Si te gustó dale like ❤️ ••• Tags: @george_leyva #GeorgeLeyva #teamgeorge25 #meme #edits #videoedits #likers #likeforlikeback #likeforlikes #like4likes #likeforfollow #likelike #liketime #following #followforfollowback #followers #followmeplease #follow4followback

Share 5 0
erzhan_tm. Эржан во сне видит их реванш, а вы хотите реванш?🦍
@erzhan_tm
#erzhan

Эржан во сне видит их реванш, а вы хотите реванш?🦍 @erzhan_tm #likeforlikes #likeforfollow #like4likes #liker #follow4followback #followforfollowback #хабибнурмагомедов #конормакгрегор

Share 1 0
1_story_us. #like4like #follow4followback #couplesgoals #lovestory #Rose #kap156
A

#like4like #follow4followback #couplesgoals #lovestory #Rose #kap156 Alex:Do takohemi sapo zonjusha te kete kontraten! (U ngrit qe aty dhe na pershendeti me te shpejte.) Fernando:po ne akoma se kemi perfunduar dreken... Alex:ju befte mire! Nuk kam kohe... Te me falni! Fernando:jo ska problem. (Pasi alex u largua,hodha pirunin ne pjate duke bere nje zhurme acaruese. Nuk pata ngrene asgje,vetem e pata ngacmuar ushqimin me pirunin.) Rose:nuk do marr pjese ne kontrate... Gjej dike tjeter! Fernando:cfare?! Rose! U cmende?! Rose:jo,fernando,jam teper e sigurt. Kontrata sdo firmoset. Fernando:cfare ka tani?! Ti ishe kaq e sigurt teksa po vinim. Rose:thjesht tipi i tij.... Fernando:keshtu e ka me te gjitha femrat ai... Rose:une jam te gjitha femrat per te! Fernando:si?! Cdo te thote kjo? Rose:....(ngela. Fola pa u menduar.) Dua te them,jam ne prag te fejeses me ty,me shokun e tij...nuk ka pse te sillet ashtu. Fernando:po qe kjo problem,do flas me te. Rose:nuk dua as ta shikoj...thjesht nuk me pelqen si njeri. Fernando:Rose,biznesi dhe puna kete ka. Te detyron te besh shume gjera qe sdo per hir te parave... Rose:vetem ate jo! Fernando:cfare paska ky?! Ke patur dicka me te?! Rose:cfare?!!! ..... Jo,kurre ne jeten time,....po me fyenn!! Fernando:menyra sesi po reagon nuk me le vend te mendoj ndryshe. Rose:dua te shkoj ne shtepi te pushoj. Mund te ikim?! Fernando:eja! (Shfryu i bezdisur dhe pasi beri pagesen u nisem per ne shtepi. U hodha me krevat dhe shpertheva ne lot. Pse u desh te kthehej?! Pse duhej te me shkaterroje jeten me shume nga ceshte tani vete?! Brendi telefonoi,por ia mbylla. Nuk mendoja asgje tjeter vec saj. Lotet binin mbi bluzen e tij.) Rose:ah,sikur ta dije sa lot jane derdhur per ty,por ti.... Pse nuk e pyeta mbi ate qe tha per femijen?! Pse kjo krenari e mallkuar me ndaloi ta pyesja pper gjithcka qe me brente der atehere,me ndaloi ta perqafoja,ti thoja se sa i bukur eshte bere dhe sa me kishte marre malli tia shikoja fytyren. Ahh krenari!!!

Share 1 0

давай лучше поиграем в свободную любовь - - - • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • #mood #liketime #likesforlike #followforfollowback #follow4followback #like4likes #twerkqueen #nsk #nsk54 #москва #новосибирскаяобласть #новосибирск #нск #love #лайктайм #coriza #corizadanceschool

Share 3 0
devlina_chakraborty_274. The pic says it all 😂🍻
##instatake 
##doubletap 
##follow4followback

The pic says it all 😂🍻 #instatake #doubletap #follow4followback

Share 1 0
b_925_.

.................

Share 1 1
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});