#dualipa

1,199,795 Posts Share

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

We have no idea how @dualipa turned herself into a pretzel but we’re here for it 😍 #dualipa #brits @brits @itv

Share 7777 83

Dancing With A Stranger 💚 @normani @samsmith

Share 6293 567
artistet_shqiptare. #DuaLipa & #CalvinHarris fitojne cmimin “Best British Single” ne BritA

#DuaLipa & #CalvinHarris fitojne cmimin “Best British Single” ne BritAwards👏💣 dhe ylli shqiptar paska zgjedhur fustanin me ngjyrat e flamurit te Kosoves 🙈♥️🇽🇰 @dualipa

Share 5957 20

Can we talk about THOSE #BRITs performances last night please? Which was your fave? 🎤❤️ #BRITs2019 #BRITsAwards2019 #Pink #Bastille #The1975 #LittleMix #MsBanks #JessGlynne #HER #CalvinHarris #DuaLipa #SamSmith #RagNBoneMan #GeorgeEzra #JorjaSmith #HughJackman

Share 3933 20
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
duastamina. She killed it 🔥 #albania #dualipa#brits

She killed it 🔥 #albania #brits

Share 2237 13
ariananews2. James Corden surprised Ariana Grande with a cake to celebrate her hist

James Corden surprised Ariana Grande with a cake to celebrate her history-making Billboard achievements! (Full video Link in bio)! 🙏🏻

Share 8123 26

В Лондоне прошла 38-я церемония вручения премии #BritAwards 👑 Голосуй за лучший образ красной дорожки в комментах👇🏻 ⠀ #ЕвропаПлюс #EuropaPlus #Музыка #music #britawards2019 #calvinharris #dualipa #samsmith #shawnmendes #hughjackman #annemarie #pink

Share 2307 49

There’s no two women more fierce than @dualipa & @mabel 🔥❤️ #brits #dualipa #mabel

Share 8011 236
the_name_of_lov. Kapitulli #206 ,
-Pershendetje Arla,,i tha ai duke i zgjatur doren,,
-

Kapitulli #206 , -Pershendetje Arla,,i tha ai duke i zgjatur doren,, -Pershendetje Dt.Xhulio,i tha ajo duke e pare e habitur,, -e di qe po pyet veten se c'bej ketu,,por dua te sigurohem qe pacientet e mi te jene mire..qeshi ai,, -ne fakt jam mire flm,,Toni s'me ka thene gje qe do vinit,, -s'po me fton brenda?po Toni ku eshte? -Toni nk eshte ketu,,ndoshta kthehet me vone,nk e di se ne cfare ore me saktesi,,me vjen keq por smund te ftoj brenda,, -Ashtu???Me vjen keq qe ai e le gjithmon vetem nje vajze bukuroshe si ty,, -Doktor keto jane gjera qe nk te takojne,smund te nderhyni ne jeten private,, -por ti nk je dhe aq vetem sa dukesh apo jo,, Ajo e pa e habitur pa e kuptuar se cdonte te thoshte.. -S'po te kuptoj,,, -ke te drejte po shpjegohem,besoj se nje si Toni nk i mjafton nje vajze si ty,,ty te duhet nje djale si Franci,,qeshi ai,, -nga e dini ju per Francin??e pyeti ajo e habitur,,-s'me lidh asgje me te,, -te lidh Arla te lidh,,me ftoni brenda dhe flasim me qetesi.. Ajo u largua nga dera dhe ai hyri brenda,ajo e ndoqi pas,kush ishte ai njeri cfare dinte per Francin,, E beri shpejt lidhjen perderisa e dashura e Francit Sara punonte ne ate spital,ai me siguri aty e kishte njohur dhe Francin,,ndoshta Franci i kishte folur per Arlen,,po i behej koka lemsh,nk dinte me cte mendonte,,, Xhulio u ul diku aty ne nje divan ne salle,,ndersa ajo po rrinte ne kembe dhe e veshtronte me ankth se cdo nxirrte ai njeri nga goja.. -Franci eshte i dashuri jot apo jo,me thuaj te verteten,,, - , #vazhdon ♥️🙏🏻

Share 292 7
needsdualipa. heilà tutto bene oggi niente novità quindi vi saluto mwah
#dualipa #du

heilà tutto bene oggi niente novità quindi vi saluto mwah #dualipa #dualipafan #italyneedsdualipa #dua —canzone che preferite?💐 (ricambio like e commy)

Share 0 0
left4rat. jordyn woods hitting kylie “accidentally” with the door

jordyn woods hitting kylie “accidentally” with the door

Share 2 1
kendallcrush. Perfection= Kendall Nicole Jenner 💖
#kendalljenner

Perfection= Kendall Nicole Jenner 💖 #kendalljenner

Share 1 1
duadvd. ❤️ #dualipa

❤️ #dualipa

Share 1 1
sparklydua. 2018 or 2019 ?🌷💌

2018 or 2019 ?🌷💌

Share 5 2
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
xx.duaxlipa.xx. Yeeeahhh🔥🔥⚡️
@dualipa #dua#lipa#dualipa#dance#duadance#prfctdua#love

Yeeeahhh🔥🔥⚡️ @dualipa #lovedua❤️

Share 2 0
xamvarchive. One kiss

One kiss

Share 1 1

𝒾𝓈 𝓉𝓎𝓅𝒾𝓃𝑔... —— [ ✧・゚: *✧・゚:* ] —— 𝚜𝚝𝚊𝚗 𝚕𝚒𝚜𝚝 ♡・゚ - 𝚍𝚊𝚝𝚎 彡 21 . 02 . 2019 - 𝚏𝚘𝚕𝚕𝚘𝚠 𝚌𝚘𝚞𝚗𝚝 彡 842 - 𝚚𝚞𝚎𝚎𝚗(𝚜) 彡 blair, plastique, ariana, dua lipa, aquaria, lorde, naomi, valentina, sonique - —— [ ✧・゚: *✧・゚:* ] —— 𝓽𝓪𝓰𝓼 #rpdr #rpdrallstars4 #rpdrseason11 #rpdredit #rpdr11 #rpdr10 #rpdrmemes #rpdrallstars #blairstclair #blairstclairedit #dualipa #dualipaedit #aquaria #aquariaedit #naomismalls #naomismallsedit #allaboutvalentina #valentinaedit #plastiquetiara

Share 5 4
skratch_kosuli. 🤚💥#skratch#擦#Repost @pattyclover
・・・
💃I hope you enjoy!
Full video

#Repost @pattyclover ・・・ 💃I hope you enjoy! Full video will be up on my Youtube channel soon. #dj #bedroom #routine #turntablism #scratch #nsync #michaeljackson #justintimberlake #arianagrande #dualipa #songs #music

Share 7 0
anilap___.

.................

Share 9 2

Nossos ensaios, logo postarei mais .... #newrules #dualipa

Share 4 0
squadofdua. Perfect night @dualipa #dualipa 😍🎆

Perfect night @dualipa #dualipa 😍🎆

Share 1 0
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});