(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
a2_news. Raportimi i A2 nga Siria, Majko: Bravo që sfiduat administratën, por m

Raportimi i A2 nga Siria, Majko: Bravo që sfiduat administratën, por mos prisni që ministri të shkojë në kamp. #A2CNN #A2News #A2Exclusive #A2LiveNgaSiria #Syria #ISIS #AlHawl

Share 144 1

#Repost @a2_news with @get_repost ・・・ A2 vijon sonte transmetimin në ditën e tretë, me dëshmi dhe thirrje të familjarëve të fëmijëve dhe grave që gjetëm në kampin Al Hawl. Janë familjarë që kanë kontaktuar me televizionin tonë menjëherë sapo kanë parë të afërmit e tyre pranë grupit tonë të xhirimit brenda në kamp. Me dëshmi direkte nga gazetarët tanë në terren dhe të ftuar në studio, na ndiqni sonte në A2, duke filluar nga ora 21:00. #A2LiveNgaSiria #A2Exclusive #A2CNN #A2News #Syria #ISIS #AlHawl

Share 28 0
a2_news. A2 vijon sonte transmetimin në ditën e tretë, me dëshmi dhe thirrje të

A2 vijon sonte transmetimin në ditën e tretë, me dëshmi dhe thirrje të familjarëve të fëmijëve dhe grave që gjetëm në kampin Al Hawl. Janë familjarë që kanë kontaktuar me televizionin tonë menjëherë sapo kanë parë të afërmit e tyre pranë grupit tonë të xhirimit brenda në kamp. Me dëshmi direkte nga gazetarët tanë në terren dhe të ftuar në studio, na ndiqni sonte në A2, duke filluar nga ora 21:00. #A2LiveNgaSiria #A2Exclusive #A2CNN #A2News #Syria #ISIS #AlHawl

Share 130 3
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
a2_news. \"Ne tani duam të kthehemi\"... dëshmitë e grave shqiptare të ISIS nga k

"Ne tani duam të kthehemi"... dëshmitë e grave shqiptare të ISIS nga kampi Al Hawl. Ndiqni reportazhin e plotë në www.a2news.com dhe në kanalin e A2 në #youtube. #A2CNN #A2News #A2LiveNgaSiria #A2Exclusive #Syria #ISIS #Shqipëria #Kosova #Maqedonia #AlHawl

Share 159 20
a2_news. “Nuk e di ku është babi”, historia e vogëlushit shqiptar që nuk pati f

“Nuk e di ku është babi”, historia e vogëlushit shqiptar që nuk pati fatin e Alvinit. Ai është vetëm një nga shumë fëmijë shqiptarë që ndodhen në kampin famëkeq ku mbahen gratë dhe fëmijët e luftëtarëve të ISIS. Kampi ku deri para pak ditësh ndodhej edhe Alvin Berisha, i cili fatmirësisht arriti të largohej prej atje. A2 ndodhet në Siri prej disa ditësh dhe do të sjellë edhe në vazhdim histori tragjike të shqiptarëve që kanë mbetur të burgosur në kampin Al Hawl. #A2LiveNgaSiria #A2CNN #A2News #A2Exclusive #

Share 254 15
blendisalaj. Sonte në 21:00 shkojmë Live në Siri për të takuar \"Alvinë\" të tjerë. F

Sonte në 21:00 shkojmë Live në Siri për të takuar "Alvinë" të tjerë. Fëmijë jetimë dhe gra nga Shqipëria, të braktisur në kampin e ISIS. Gazetari @julkasapi7 dëshmon nga barku i ferrit. #A2LiveNgaSiria @a2_news

Share 129 4
a2_news. Pas disa orësh në kampin Al Hawl, grupi i xhirimit i A2 ka arritur të

Pas disa orësh në kampin Al Hawl, grupi i xhirimit i A2 ka arritur të sigurojë disa dëshmi nga brenda tij. Gazetari Julian Kasapi dhe operatori Endrit Myftari pasi kanë kontaktuar me redaksinë thanë se në kamp kanë arritur të marrin dëshmitë e disa grave dhe fëmijëve shqiptarë që qëndronin në kamp. Na ndiqni live në A2, në orën 21:00 për të fundit nga kampi i ISIS. #A2LiveNgaSiria #A2Exclusive #A2CNN #A2News #Syria #ISIS #Shqipëria 1h

Share 162 3
a2_news. Pa koment, A2 në dyert e kampit Al Hawl... #A2LiveNgaSiria #A2Exclusiv

Pa koment, A2 në dyert e kampit Al Hawl... #A2LiveNgaSiria #A2Exclusive #A2CNN #A2News #Syria #ISIS #Shqipëria

Share 138 1
luela_myftari. Jetojmë në një botë ku çmenduritë e të rriturve i paguajnë gjithnjë fë

Jetojmë në një botë ku çmenduritë e të rriturve i paguajnë gjithnjë fëmijët, pasi çdo luftë që ndodh në botë, është një luftë kundër fëmijëve. A2 ka udhëtuar në Siri, në kampin famëkeq Al-Hawl, qëndrojnë qindra fëmijë dhe gra të luftëtarëve të ISIS, të vrarë apo të burgosur. #A2LiveNgaSiria #A2CNN #A2News #Syria #ISIS #AlHawl

Share 31 0

Grupi i xhirimit të A2 arriti të hyjë në kampin Al Hawl në Siri. Gazetari Julian Kasapi së bashku më operatorin Endrit Myftari arritën të futen në kampin famëkeq, pasi u kryen të gjitha kontrollet e sigurisë, por, që prej atij momenti nuk kemi më asnjë kontakt me ta. Në këtë aneks jetojnë mbi 10 mijë persona, ndërkohë që ne do të mundohemi, pasi nuk kemi shumë kohë në dispozicion për të gjetur shqiptarët”, tha në një komunikim telefonik gazetari Julian Kasapi. #A2LiveNgaSiria #A2CNN #A2Exclusive #A2News #Syria #AlHawl #ISIS

Share 85 2

#A2LiveNgaSiria - Ndiqni A2 Live dhe Online në www.a2news.com, nga ora 19:00

Share 69 0

#A2LiveNgaSiria. A2 ka hyrë në kampin e ferrit, Al Hol ku ndodhen shqiptarët e mbetur në Siri. Momente dramatike nga Siria, vetëm disa hapa larg hotelit ku qëndron grupi i @a2_news.

Share 67 6
a2_news. #A2LiveNgaSiria 
Na ndiqni në 📺, 💻 dhe 📱, për lajmet e fundit nga k

#A2LiveNgaSiria Na ndiqni në 📺, 💻 dhe 📱, për lajmet e fundit nga kampi i ISIS, ku ka ende shqiptarë. #A2CNN #A2News #AlHawl #ISIS #A2Exclusive

Share 124 2
blendisalaj. #A2LiveNgaSiria 
Televizioni i parë shqiptar që raporton nga zona e lu

#A2LiveNgaSiria Televizioni i parë shqiptar që raporton nga zona e luftës. Gjithë kësaj jave, A2CNN ju sjell dëshmitë e shqiptarëve në kampin Al Hol dhe pamjet dramatike, drejtpërdrejt nga vendi i shkatërruar nga lufta. @a2_news

Share 191 12
a2_news. Kampi-burg i Al Hawl, mbi 80 shqiptarë të bllokuar
Gazetari i A2, Jul

Kampi-burg i Al Hawl, mbi 80 shqiptarë të bllokuar Gazetari i A2, Jul Kasapi, që ndodhet në Siri pranë kampit famëkeq të ISIS, ka mësuar se brenda ambienteve të tij strehohen dhe rreth 80 shtetas shqiptarë që qëndrojnë aty prej shumë kohësh. Shtetasit shqiptarë ndodhen në pjesën veri-perëndimore të kampit të Al Hawl, në pjesën fundore të tij. #A2LiveNgaSiria #A2CNN #A2News #Syria #ISIS #AlHawl

Share 77 0
a2_news. Ndërkohë që grupi i A2 ndodhej në Siri për të sjellë dëshminë e shqipt

Ndërkohë që grupi i A2 ndodhej në Siri për të sjellë dëshminë e shqiptarëve të tjerë të bllokuar në kampin famëkeq të grave dhe fëmijëve të ISIS në Al Hawl, një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur pranë hotelit ku ata qëndronin. Në pamjet filmike është regjistruar shpërthimi i një makine bombë, e parkuar në anë të rrugës, i cili iu mori jetën 6 personave dhe plagosi disa të tjerë. #A2LiveNgaSiria #A2CNN #A2News #Syria #AlHawl #ISIS

Share 150 3

Juli dhe Zhaku shkojnë në Siri. Sonte në ora 21:00 A2CNN vjen drejtpërdrejt nga kampi Al Hawl ku ndodhen fëmijë dhe gra shqiptare të mbetur në Sirinë e shkatërruar nga lufta. #A2LiveNgaSiria @a2_news @julkasapi7

Share 28 0
gjongjeka. Live nga Al-Hawl në Siri, me reporterin e A2, 
Jul Kasapi 
Jetojmë në

Live nga Al-Hawl në Siri, me reporterin e A2, Jul Kasapi Jetojmë në një botë ku çmenduritë e të rriturve i paguajnë gjithnjë fëmijët, pasi çdo luftë që ndodh në botë, është një luftë kundër fëmijëve. A2 ka udhëtuar në Siri, në kampin famëkeq Al-Hawl, ku qëndrojnë qindra fëmijë dhe gra të luftëtarëve të ISIS, të vrarë apo të burgosur. Na ndiqni në https://a2cnn.com #A2LiveNgaSiria #A2CNN #A2News #Syria #ISIS #AlHawl

Share 27 0
blendisalaj. Sonte nga ora 19 e në vazhdim, jemi Live nga Siria. Gazetari i A2CNN J

Sonte nga ora 19 e në vazhdim, jemi Live nga Siria. Gazetari i A2CNN Jul Kasapi shkon në kampin Al-Hawl #A2LiveNgaSiria @a2_news @julkasapi7 #alhawl #Syria #Albania #a2cnn

Share 46 0
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

#Repost @a2_news with @get_repost ・・・ Live nga Al-Hawl në Siri, me reporterin e A2, Jul Kasapi Jetojmë në një botë ku çmenduritë e të rriturve i paguajnë gjithnjë fëmijët, pasi çdo luftë që ndodh në botë, është një luftë kundër fëmijëve. A2 ka udhëtuar në Siri, në kampin famëkeq Al-Hawl, qëndrojnë qindra fëmijë dhe gra të luftëtarëve të ISIS, të vrarë apo të burgosur. #A2LiveNgaSiria #A2CNN #A2News #Syria #ISIS #AlHawl

Share 39 0
a2_news. Live nga Al-Hawl në Siri, me reporterin e A2, Jul Kasapi. 
Jetojmë në

Live nga Al-Hawl në Siri, me reporterin e A2, Jul Kasapi. Jetojmë në një botë ku çmenduritë e të rriturve i paguajnë gjithnjë fëmijët, pasi çdo luftë që ndodh në botë, është një luftë kundër fëmijëve. A2 ka udhëtuar në Siri, në kampin famëkeq Al-Hawl, ku qëndrojnë qindra fëmijë dhe gra të luftëtarëve të ISIS, të vrarë apo të burgosur. #A2LiveNgaSiria #A2CNN #A2News #Syria #ISIS #AlHawl

Share 102 1