Grand Hotel Europa

4,233 Posts Share
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
yeeiskodra. Ekipi ynë kombëtar i futbollit mbërriti në Shqipëri-Shkodër për ndeshj

Ekipi ynë kombëtar i futbollit mbërriti në Shqipëri-Shkodër për ndeshjen e parë të grupit H në kuadër të fazës eliminatore të Kampionatit Europian të Futbollit UEFA 2020. Si përfaqësi e Institutit Yunus Emre Shkodër mirëpritëm ekipin tonë kombëtar. ***** A Milli Futbol Takımımız, 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu'ndaki ilk maçı için Arnavutluk/İşkodra’ya geldi. Milli takımımızı İşkodra Yunus Emre Enstitüsü olarak karşıladık. @yeeorgtr @turkish_embassy_in_tirana

Share 61 0
hayatalemi. İşkodra Arnavutluk

İşkodra Arnavutluk

Share 8 0
hayatalemi.

.................

Share 13 1
hayatalemi. Günün yorgunluğunu çıkarırken!

Günün yorgunluğunu çıkarırken!

Share 16 1
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
jozi_vneshta. Vllaj👑👑👑

Vllaj👑👑👑

Share 118 5
l_e_n_i_90__. Padnem ponekad,to je zivot. Ustanem i jos jace se zaletim,to je karakt

Padnem ponekad,to je zivot. Ustanem i jos jace se zaletim,to je karakter... 💪

Share 102 0
erlid_official. ❌

Share 120 0
jetmirculaj3.

.................

Share 14 1
kevin.correj.

.................

Share 144 2
ilirbiba422.

.................

Share 47 7
rominaxhanaj. 🙏🌹

🙏🌹

Share 160 0
dejan.bd12.

.................

Share 16 0
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
arvena_sia_98. The past, it done.
Move on...😌
•••••••••••••
••••••••••••
••••••••••

The past, it done. Move on...😌 ••••••••••••• •••••••••••• •••••••••• •••••••• •••••• •••• ••• •• #girl #amazing #tbt #happyday #smile #cute #love #instagood #instamood #photo #style #l4l #blackandwhite #weekend #raut

Share 319 15
olivia.jpgs. I can’t, I can’t stop. Ded.

I can’t, I can’t stop. Ded.

Share 41 3
omandic__.

.................

Share 228 0
marsrich.

.................

Share 14 0
ks_endzii_. ☕️ #coffetime ☕️

☕️ #coffetime ☕️

Share 82 1
klodjanndreka1.

.................

Share 16 0
kristjan_zajeti.

.................

Share 40 0
a.abdija007.

.................

Share 54 0
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
uslu.zehra.

.................

Share 125 1
filip_mjacaj_. #😎😎 #model #❤️
Share 84 5
ter_ujka.

.................

Share 84 2
edison.verri.

.................

Share 84 0
eraldii_bici.

.................

Share 222 0
bajram__kameri.

.................

Share 102 0
gazmirmehmeti.

.................

Share 84 1
eraldii_bici.

.................

Share 142 5
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
jeti_lifestyle. Edhe Shkodra e meriton te jetoj nje jete te shendetshme dhe aktive! 🙌

Edhe Shkodra e meriton te jetoj nje jete te shendetshme dhe aktive! 🙌💥❤ . Bashkohu edhe ti me ne me nje qellim dhe nje mision te perbashket qe ta bejme boten e lumtur dhe te shendetshme 💥😍 . #herbalifenutrition #makingtheworld #healthierandhappier #joinwithus #albania #shkodra #jeti_lifestyle

Share 141 2
kledis.skutina.

.................

Share 67 2